L’equip de mestres del Sant Pau està format per 16 professionals, que tenen com a objectiu acompanyar els infants de l’escola en el camí del seu creixement i aprenentatge, treballant amb una estreta relació amb les famílies.

 

En el col·legi Sant Pau valorem i creiem en el treball en equip. És per això que tots els i les mestres del centre formen part de diversos equips de treball que vetllen pels diferents àmbits i projectes de l’escola.

 

Equip directiu

Representant de la titularitat:

Mossèn Norbert Miracle

Cap de pastoral:

Mossèn Marcus Vinicius

Direcció:

Antoni Montserrat i Duch - amontserrat@stpau.cat

Sotsdirecció:

David Cabestany Saperas - dcabestany@stpau.cat

Glòria Cano Vallvè - gcano@stpau.cat

 

Administració

Trini Portolés Péramo - tportoles@stpau.cat

 

Equip de mestres

Montserrat Andreu Solé - mandreu@stpau.cat

Norma Arroyo López - narroyo@stpau.cat

Merche Berbel Vílchez - mberbel@stpau.cat

Eulàlia Cantenys Plana - ecantenys@stpau.cat

Beatriz Esteban Yeste - besteban@stpau.cat

Montserrat Castellví de Haro - jferre@stpau.cat

Montserrat Gómara Granell - mgomana@stpau.cat

Alex Loaisa Gutiérrez - aloaisa@stpau.cat

Montserrat Panadès Grimaldos - mpanades@stpau.cat

Míriam Pena Sánchez - mpena@stpau.cat

Marina Prim Calvo - mprim@stpau.cat

Núria Ramon Ruiz - nramon@stpau.cat

Pili Yuste Batet - pyuste@stpau.cat